niedziela, 24/9/2023 | 8:00 CEST
You are here:  / Transport i Motoryzacja / Auto klimatyzacja Warszawa i klimatyzacja samochodowa Szczecin

Auto klimatyzacja Warszawa i klimatyzacja samochodowa Szczecin

post by related

related post

Klimatyzacja samochodowa Szczecin i Auto klimatyzacja Warszawa

Stara przyjaźń

Parafrazując stare powiedzenie, stara przyjaźń nie rdzewieje. Przyjaźnie z przed lat mają ten swój specyficzny urok. Znacie się większość waszego życia, wiecie o sobie wzajemnie wszystko. Nie musicie przed sobą niczego udowadniać i ukrywać.
Również posiadam taką starą znajomość z przed lat. I pomimo tego, że mój przyjaciel z dzieciństwa już od kilkunastu lat nie mieszka w szczecinie i porzucił rodzinne miasto dla robienia kariery w warszawie, do dziś mamy ze sobą stały kontakt.
Przynajmniej raz w tygodniu do siebie dzwonimy, aby porozmawiać i nie da się ukryć, posprzeczać po przyjacielsku. Przy ostatnim telefonie poruszyliśmy temat nowego warsztatu reklamującego się jako najlepsza klimatyzacja samochodowa Szczecin. Zostałem oczywiście szybko wyśmiany, za określenie mianem najlepszego czegokolwiek w tym mieście. Chcąc być złośliwym, powiedział tylko, że nawet najgorszy warsztat z nazwą Auto klimatyzacja Warszawa, będzie lepszy niż tamten. Od razu się rozłączyłem po to tylko, aby za chwilę zadzwonić i sprawdzić, czy jeszcze się śmieje. Stare przyjaźnie są bardzo specyficzne.