niedziela, 24/9/2023 | 9:00 CEST
You are here:  / Transport i Motoryzacja / Bagażnik do przewożenia rowerów

Bagażnik do przewożenia rowerów

post by related

related post

Przewóz rowerów
Wybierając się na wakacje wiele osób marzy o tym, aby wziąć ze sobą rower. Szczególnie pasjonaci sportu i aktywności chętnie zabierają ze sobą tego typu sprzęt, czy to w góry czy też nad morze. Zwykle jednak transport roweru w odleglejsze miejsca jest dość problematyczny. Jeżeli jedziemy pociągiem powinniśmy sprawdzić czy posiada on oddzielny wagon na rowery. Musimy także pamiętać, że za rower zwykle dopłacimy dodatkową cenę do biletu.
Co jeśli jedziemy autobusem? To zależy jak duży ma on bagażnik. Informacje o możliwości przewozu roweru znajdziemy na pewno na stronie internetowej przewoźnika.
Jak wygląda sytuacja kiedy wybieramy się w podróż samochodem? Jeżeli nasz bagażnik jest pusty, to możemy spróbować włożyć do niego rower. Zwykle będzie wymagało to jednak odkręcenia przynajmniej jednego koła. Ale co w sytuacji kiedy mamy kilka rowerów lub nasz samochód już cały jest wypakowany bagażami? Wtedy niezbędny będzie bagażnik do przewożenia rowerów. Możemy go kupić w sklepie lub pożyczyć od znajomych.