niedziela, 24/9/2023 | 7:25 CEST
You are here:  / Transport i Motoryzacja / Skoda Fabia Combi

Skoda Fabia Combi

post by related

related post

Skoda Fabia Combi należy do samochodów, które najlepiej spełniają oczekiwania rodzin z dziećmi (także najmłodszymi). Przestronne i funkcjonalne wnętrze auta można zaaranżować na wiele sposobów, w zależności od osobistych potrzeb i upodobań.

Spośród czterech dostępnych wersji wyposażenia podstawową jest Active z deską rozdzielczą Onyx/Onyx oraz przyjemnym wnętrzem utrzymanym w odcieniach szarości lub błękitu. W wersji Elegance wnętrze Chess wyróżnia klasyczna, elegancka czerń (lub – na specjalne życzenie klienta – barwa beżowa) i deska rozdzielcza Onyx/Ivory. Wariant Family to wyposażenie zapewniające licznej rodzinie bezpieczną podróż i pełen komfort podczas jazdy. Natomiast wersja Ambition stanowi idealne połączenie wygody i funkcjonalności.

Skoda Fabia Combi jest przystosowana do długich podróży wymagających zabrania ogromu pakunków, walizek, potrzebnego sprzętu, zwierząt domowych i rónych niezbędnych przedmiotów. Przestrzeń bagażowa ma wyjątkowo dużą pojemność 505 litrów, która może się zwiększyć nawet do 1485 litrów przy złożeniu tylnych siedzeń. Możliwość instalacji relingów dachowych pozwala poradzić sobie z problemem przewozu sprzętów sportowych, narzędzi pracy i dużych przedmiotów. Przewóz rowerów możliwy jest także w wewnętrznym bagażniku wyposażonym w specjalne uchwyty.

Podczas podróży przy upalnej pogodzie i silnych promieniach słońca komfort pasażerów zapewnia tylna szyba SunSet o wysokim stopniu przyciemnienia. Automatyczny system klimatyzacji Climatronic gwarantuje optymalną temperaturę w aucie, dostosowaną do potrzeb pasażerów bez względu na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Przednie fotele mogą być dodatkowo podgrzewane, a w regulowanym podłokietniku między nimi znajduje się poręczny schowek o pojemności 1,2 litra.

Niewątpliwą zaletą auta Skoda Fabia Combi jest również aspekt ekologiczny – niskie zużycie paliwa i zredukowana ilość wydzielania dwutlenku węgla. Zarówno w modelu klasycznym, jak i w Skodzie Fabia Combi GreenLine silnik diesla 1.2 TDI CR DPF/55 kW zapewnia ekonomiczną pracę i poziom emisji CO2 nieprzekraczający 89 g/km2. Ponadto funkcja Start-Stop zapobiega zbędnej utracie energii, automatycznie wyłączając sinik podczas dłuższego postoju.